PCX1E181MCL1GS
מק"ט מוצר של DigiKey
493-4690-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
493-4690-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-4690-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PCX1E181MCL1GS
תיאור
CAP ALUM POLY 180UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
180 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 28mOhm 3000 שעות ב-125°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PCX1E181MCL1GS דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-125°C
יצרן
Nichicon
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
2.6 A @ 100 kHz
סוג
פולימר
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
180 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.500‏ אינץ' (12.70‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ESR (התנגדות טורית שקולה)
28mOhm