RNU1E221MDNASQKX
מק"ט מוצר של DigiKey
493-16402-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
493-16402-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RNU1E221MDNASQKX
תיאור
CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 16mOhm 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RNU1E221MDNASQKX דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
יצרן
Nichicon
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
זרם אדווה בתדר נמוך
465 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
4.65 A @ 100 kHz
סוג
פולימר
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
קיבוליות
220 µF
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
25 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
ESR (התנגדות טורית שקולה)
16mOhm