RNU1E221MDNASQKX | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V TH |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 220 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 16mOhm 2000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | RNU1E221MDNASQKX דגמים |
קטגוריה | אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-105°C |
יצרן Nichicon | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |
סדרה | יישומים שימוש כללי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) | זרם אדווה בתדר נמוך 465 mA @ 120 Hz |
סטטוס החלק פעיל | זרם אדווה בתדר גבוה 4.65 A @ 100 kHz |
סוג פולימר | ריווח מוליכים 0.138 אינץ' (3.50 מ"מ) |
קיבוליות 220 µF | גודל / מידה קוטר 0.315 אינץ' (8.00 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.512 אינץ' (13.00 מ"מ) |
מתח - נומינלי 25 V | סוג ההרכבה חור מעבר |
ESR (התנגדות טורית שקולה) 16mOhm | מארז / תיבה רדיאלי, תיבה |