UBW1H100MPD
מק"ט מוצר של DigiKey
493-16426-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UBW1H100MPD
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 1000 שעות ב-135°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UBW1H100MPD דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
90 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
180 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
750 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-135°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 135°C