UBW1H221MPD
מק"ט מוצר של DigiKey
493-14893-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UBW1H221MPD
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-135°C
מודלים EDA/CAD
UBW1H221MPD דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
זרם אדווה בתדר נמוך
465 mA @ 120 Hz
עכבה
98 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-135°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 135°C