UBX1J221MHL
מק"ט מוצר של DigiKey
493-16663-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UBX1J221MHL
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 1000 שעות ב-150°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UBX1J221MHL דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
ערכים נקובים
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
520 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
1.04 A @ 100 kHz
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.492‏ אינץ' (12.50‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-150°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C