UBX2V100MHL
מק"ט מוצר של DigiKey
493-14911-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UBX2V100MHL
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 350 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 1000 שעות ב-150°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UBX2V100MHL דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
ערכים נקובים
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
120 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
216 mA @ 100 kHz
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.492‏ אינץ' (12.50‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
350 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-150°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 150°C