UCD1V221MNL1GS
מק"ט מוצר של DigiKey
493-6423-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
493-6423-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-6423-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UCD1V221MNL1GS
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 5000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
UCD1V221MNL1GS דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
300 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
600 mA @ 100 kHz
עכבה
160 mOhms
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C