UCL1E100MCL1GS
מק"ט מוצר של DigiKey
493-3931-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
493-3931-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-3931-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UCL1E100MCL1GS
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
תיאור מפורט
10 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
UCL1E100MCL1GS דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
80 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
160 mA @ 100 kHz
עכבה
850 mOhms
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.228‏ אינץ' (5.80‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.169‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (4.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C