UCY2G100MPD1TD | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL TH |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 21 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 µF 400 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | UCY2G100MPD1TD דגמים |
קטגוריה | קיטוב Polar |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 150 mA @ 120 Hz |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | זרם אדווה בתדר גבוה 300 mA @ 100 kHz |
סטטוס החלק פעיל | ריווח מוליכים 0.197 אינץ' (5.00 מ"מ) |
קיבוליות | גודל / מידה קוטר 0.394 אינץ' (10.00 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.689 אינץ' (17.50 מ"מ) |
מתח - נומינלי 400 V | סוג ההרכבה |
אורך חיים @ טמפרטורה 10000 שעות ב-105°C | מארז / תיבה רדיאלי, תיבה |
טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C |