UCY2W470MHD6TN | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL TH |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 47 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 12000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | UCY2W470MHD6TN דגמים |
קטגוריה | קיטוב Polar |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 500 mA @ 120 Hz |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | זרם אדווה בתדר גבוה 1 A @ 100 kHz |
סטטוס החלק פעיל | ריווח מוליכים 0.295 אינץ' (7.50 מ"מ) |
קיבוליות | גודל / מידה קוטר 0.630 אינץ' (16.00 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 1.043 אינץ' (26.50 מ"מ) |
מתח - נומינלי 450 V | סוג ההרכבה |
אורך חיים @ טמפרטורה 12000 שעות ב-105°C | מארז / תיבה רדיאלי, תיבה |
טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C |