UCY2W470MHD6TN
מק"ט מוצר של DigiKey
493-13342-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-13342-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UCY2W470MHD6TN
תיאור
CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL TH
תיאור מפורט
47 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 12000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
UCY2W470MHD6TN דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
500 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1 A @ 100 kHz
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.630‏ אינץ' (16.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
12000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C