UCZ1J470MCS6GS
מק"ט מוצר של DigiKey
UCZ1J470MCS6TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
UCZ1J470MCS6CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
UCZ1J470MCS6DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UCZ1J470MCS6GS
תיאור
CAP ALUM 47UF 20% 63V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏700‏ ב-kHz‏100‏ 3000 שעות ב-125°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UCZ1J470MCS6GS דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
ערכים נקובים
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
50 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
100 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.425‏ אינץ' (10.80‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏700‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-125°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C