UCZ1V221MCS1GS
מק"ט מוצר של DigiKey
493-16431-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
493-16431-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-16431-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UCZ1V221MCS1GS
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏150‏ ב-kHz‏100‏ 3000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
UCZ1V221MCS1GS דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
250 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
500 mA @ 100 kHz
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.425‏ אינץ' (10.80‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏150‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-125°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C