UFW1H102MHD1TO
מק"ט מוצר של DigiKey
493-11005-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-11005-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UFW1H102MHD1TO
תיאור
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-85°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UFW1H102MHD1TO דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
1.3 A @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
1.495 A @ 10 kHz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.492‏ אינץ' (12.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
50 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-85°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C