UHE1A221MED1TD
מק"ט מוצר של DigiKey
493-15224-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-15224-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UHE1A221MED1TD
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 10 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 4000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UHE1A221MED1TD דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
238 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
340 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
עכבה
220 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
10 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C