UHE1A221MED1TD | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL TH |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 220 µF 10 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 4000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | UHE1A221MED1TD דגמים |
קטגוריה | קיטוב Polar |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 238 mA @ 120 Hz |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | זרם אדווה בתדר גבוה 340 mA @ 100 kHz |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | עכבה 220 mOhms |
קיבוליות | ריווח מוליכים 0.098 אינץ' (2.50 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גודל / מידה קוטר 0.248 אינץ' (6.30 מ"מ) |
מתח - נומינלי 10 V | גובה - מקובע (מרבי) 0.492 אינץ' (12.50 מ"מ) |
אורך חיים @ טמפרטורה 4000 שעות ב-105°C | סוג ההרכבה |
טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C | מארז / תיבה רדיאלי, תיבה |