UHE1V221MPD
מק"ט מוצר של DigiKey
493-1578-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UHE1V221MPD
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 7000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UHE1V221MPD דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
588 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
840 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
87 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
7000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C