UHE1V221MPD6TD | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 25 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 7000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | UHE1V221MPD6TD דגמים |
קטגוריה | קיטוב Polar |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 605.5 mA @ 120 Hz |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | זרם אדווה בתדר גבוה 865 mA @ 100 kHz |
סטטוס החלק פעיל | עכבה 80 mOhms |
קיבוליות | ריווח מוליכים 0.197 אינץ' (5.00 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גודל / מידה קוטר 0.394 אינץ' (10.00 מ"מ) |
מתח - נומינלי 35 V | גובה - מקובע (מרבי) 0.551 אינץ' (14.00 מ"מ) |
אורך חיים @ טמפרטורה 7000 שעות ב-105°C | סוג ההרכבה |
טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C | מארז / תיבה רדיאלי, תיבה |