UHE1V221MPD6TD
מק"ט מוצר של DigiKey
493-14552-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-14552-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UHE1V221MPD6TD
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 7000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
UHE1V221MPD6TD דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
605.5 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
865 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
80 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
7000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C