UHW1E821MPD
מק"ט מוצר של DigiKey
493-6971-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UHW1E821MPD
תיאור
CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
820 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UHW1E821MPD דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
1.5 A @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
2.5 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
19 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C