UHW1V821MPD
מק"ט מוצר של DigiKey
493-6928-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UHW1V821MPD
תיאור
CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
820 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
UHW1V821MPD דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.74 A @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
2.9 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
17 mOhms
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C