UPS1V151MPD1TA
מק"ט מוצר של DigiKey
493-UPS1V151MPD1TACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
UPS1V151MPD1TA-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UPS1V151MPD1TA
תיאור
CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
UPS1V151MPD1TA דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
205 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
410 mA @ 100 kHz
עכבה
280 mOhms
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C