UPW1V331MPD6TD
מק"ט מוצר של DigiKey
493-11943-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-11943-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UPW1V331MPD6TD
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 3000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
UPW1V331MPD6TD דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
זרם אדווה בתדר נמוך
646.75 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
995 mA @ 100 kHz
עכבה
65 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C