UUA1C100MCL1GS
מק"ט מוצר של DigiKey
493-6446-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
493-6446-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-6446-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UUA1C100MCL1GS
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 16 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 3000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UUA1C100MCL1GS דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
ערכים נקובים
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
18 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
27 mA @ 10 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
16 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.169‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (4.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C