UUA1E100MCL1GS
מק"ט מוצר של DigiKey
493-9449-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
493-9449-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-9449-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UUA1E100MCL1GS
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 3000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
UUA1E100MCL1GS דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
27 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
40.5 mA @ 10 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.228‏ אינץ' (5.80‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C