UVR1H102MHD1TO | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 22 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1000 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-85°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | UVR1H102MHD1TO דגמים |
קטגוריה | קיטוב Polar |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 1.35 A @ 120 Hz |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | זרם אדווה בתדר גבוה 1.5525 A @ 10 kHz |
סטטוס החלק פעיל | ריווח מוליכים 0.197 אינץ' (5.00 מ"מ) |
קיבוליות | גודל / מידה קוטר 0.492 אינץ' (12.50 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 1.063 אינץ' (27.00 מ"מ) |
מתח - נומינלי 50 V | סוג ההרכבה |
אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-85°C | מארז / תיבה רדיאלי, תיבה |
טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |