UVY2G100MPD1TD
מק"ט מוצר של DigiKey
493-7467-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-7467-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UVY2G100MPD1TD
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 400 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
UVY2G100MPD1TD דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
64 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
73.6 mA @ 10 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
400 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C