UWT1V100MCL1GB | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 23 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, קופסה - SMD 1000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | UWT1V100MCL1GB דגמים |
סדרה | יישומים |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם אדווה בתדר נמוך 25 mA @ 120 Hz |
סטטוס החלק פעיל | זרם אדווה בתדר גבוה 37.5 mA @ 10 kHz |
קיבוליות | גודל / מידה קוטר 0.197 אינץ' (5.00 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.213 אינץ' (5.40 מ"מ) |
מתח - נומינלי 35 V | חתימת שטח של הרכבה משטחית אורך 0.209 אינץ' x רוחב 0.209 אינץ' (5.30 מ"מ x 5.30 מ"מ) |
אורך חיים @ טמפרטורה 1000 שעות ב-105°C | סוג ההרכבה |
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C | מארז / תיבה רדיאלי, קופסה - SMD |