UWT1V100MCL1GB
מק"ט מוצר של DigiKey
493-2198-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
493-2198-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-2198-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UWT1V100MCL1GB
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 1000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
UWT1V100MCL1GB דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
25 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
37.5 mA @ 10 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.213‏ אינץ' (5.40‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C