CFS-0100TB
מק"ט מוצר של DigiKey
563-CFS-0100TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
563-CFS-0100CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
563-CFS-0100DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFS-0100TB
תיאור
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.1A 6V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מתגי DIP SPST 1 חיבורים הרכבה משטחית גררה (Slide) (סטנדרטי) מפעיל 100mA 6VDC
קטגוריה
גימור מגע
זהב
יצרן
Nidec Components
גובה מעל ללוח
0.146‏ אינץ' (3.70‏ מ"מ)
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תצורת הסיומת
דמוי כנף
סטטוס החלק
פעיל
פסיעה
0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ), מלא
מעגל
SPST
ניתן לשטיפה
כן
מספר המיקומים
1
מאפיינים
איטום סרט
דירוג זרם (אמפר)
100mA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
ערך נקוב של המתח
6VDC