CT-6EP102
מק"ט מוצר של DigiKey
563-CT-6EP102-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CT-6EP102
תיאור
TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms 0.5W, 1/2W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CT-6EP102 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
Nidec Components
מספר הסיבובים
1.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
בתפזורת
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
התנגדות
1 kOhms
תצורת הסיומת
פיני PC
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W
גודל / מידה
מרובע - פאה ‎‎‎0.276"‎‏‏ × ‎0.276"‎‏ (7.00 מ"מ ×‏ 7.00 מ"מ)‎
טולרנס
±10%