R40W12BGNL9-07
מק"ט מוצר של DigiKey
563-R40W12BGNL9-07-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R40W12BGNL9-07
תיאור
FAN AXL 40X56MM BALL 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial (כפול) 12VDC מרובע - אורך 40 מ"מ × גובה 40 מ"מ כדור ‎39.2 CFM‎‏ (1.10 מ"ק/דקה) 4 מוליכים חוטיים לכל מאוורר
קטגוריה
מאפיינים
הגנת רוטור נעול, בקרת PWM, חיישן מהירות (טכומטר)
יצרן
רעש
74.0dB(A)
סדרה
הספק (Watts)
42.2 W
אריזה
מגש
RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
4 מוליכים חוטיים לכל מאוורר
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 40 מ"מ × גובה 40 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
3.52A
רוחב
56.00 מ"מ
תחום מתח
10.8 ~ 13.2VDC
זרימת אוויר
‎39.2 CFM‎‏ (1.10 מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
פוליפנילן סולפיד (PPS)
לחץ סטטי
7.319‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 1823.0‏)
חומר - להב
פוליפנילן סולפיד (PPS)
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C