ST-32ETB201
מק"ט מוצר של DigiKey
563-ST-32ETB201TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
563-ST-32ETB201CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
563-ST-32ETB201DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ST-32ETB201
תיאור
TRIMMER 200 OHM 0.125W GW TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
200 Ohms 0.125W, 1/8W דמוי כנף הרכבה משטחית פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ST-32ETB201 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
Nidec Components
מספר הסיבובים
1.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
התנגדות
200 Ohms
תצורת הסיומת
דמוי כנף
הספק (Watts)
0.125W, 1/8W
גודל / מידה
מרובע - פאה ‎‎‎0.134"‎‏‏ ×‏‏ ‎‎0.134"‎‏ (3.40 מ"מ ×‏ 3.40 מ"מ)‎
טולרנס
±20%