W38S12BS1B5-57
מק"ט מוצר של DigiKey
563-W38S12BS1B5-57-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
W38S12BS1B5-57
תיאור
DC FAN ,38X38X28MM, 12VDC, 21.1C
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 38 מ"מ × גובה 38 מ"מ כדור ‎21.1 CFM‎‏ (0.591 מ"ק/דקה) 4 מוליכים חוטיים
קטגוריה
מאפיינים
הגנת רוטור נעול, בקרת PWM, חיישן מהירות (טכומטר)
יצרן
רעש
59.5dB(A)
סדרה
הספק (Watts)
9.24 W
אריזה
מגש
RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
4 מוליכים חוטיים
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 38 מ"מ × גובה 38 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.770A
רוחב
28.00 מ"מ
תחום מתח
10.8 ~ 13.2VDC
זרימת אוויר
‎21.1 CFM‎‏ (0.591 מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
לחץ סטטי
2.762‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 688.0‏)
חומר - להב
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C