NJM2884U1-33-TE1
מק"ט מוצר של DigiKey
2129-NJM2884U1-33-TE1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2129-NJM2884U1-33-TE1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2129-NJM2884U1-33-TE1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NJM2884U1-33-TE1
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT89-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA SOT-89-5
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NJM2884U1-33-TE1 דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
300 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
75dB (1kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, קצר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
9V
מארז‏ / תיבה
SOT-89-5/6
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V