NJM2885DL1-18-TE1
מק"ט מוצר של DigiKey
2129-NJM2885DL1-18-TE1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NJM2885DL1-18-TE1
תיאור
IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO252-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA ‎TO-252-3‎
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
300 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
PSRR
75dB (1kHz)
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
מתח - כניסה (מקס')
14V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-252-3‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.8V