R1515H050B-T1-FE
מק"ט מוצר של DigiKey
2129-R1515H050B-T1-FETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2129-R1515H050B-T1-FECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2129-R1515H050B-T1-FEDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R1515H050B-T1-FE
תיאור
IC REG LINEAR 5V 50MA SOT89-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 50mA SOT-89-5
קטגוריה
מפל המתח (מקס')
V‏0.4‏ ב-mA‏20‏
יצרן
זרם - יציאה
סדרה
זרם - רגיעה (Iq)
20 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פונקציות בקרה
אפשור
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
SOT-89-5/6
מתח - כניסה (מקס')
36V
מארז ההתקן של הספק
SOT-89-5
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
5V