R1525S033B-E2-KE
מק"ט מוצר של DigiKey
2129-R1525S033B-E2-KETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2129-R1525S033B-E2-KECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2129-R1525S033B-E2-KEDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R1525S033B-E2-KE
תיאור
IC REG LIN 3.3V 200MA 6-HSOP-J
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA ‎6-HSOP-J‎
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
6.8 µA
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
6.5 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פונקציות בקרה
גבול זרם, אפשור
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
גרסה ‎6-SOIC‏ ("0.154‏, 3.90 מ"מ), 4 מוליכים + 2 סנפירים
מתח - כניסה (מקס')
42V
מארז ההתקן של הספק
‎6-HSOP-J‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V