03010SS-12N-AA-00 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Same Sky (Formerly CUI Devices)
קיים במלאי: 16
גיליון נתונים
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 30 מ"מ × גובה 30 מ"מ שרוול ‎4.2 CFM‎‏ (0.118 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
03010SS-12N-AA-00
מק"ט מוצר של DigiKey
12-03010SS-12N-AA-00-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
03010SS-12N-AA-00
תיאור
FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-עצמי
יצרן
רעש
34.0dB
סדרה
הספק (Watts)
960 mW
אריזה
תיבה
RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
2 מוליכי חוטים
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 30 מ"מ × גובה 30 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.080A
רוחב
10.00 מ"מ
תחום מתח
6 ~ 13.2VDC
זרימת אוויר
‎4.2 CFM‎‏ (0.118 מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
פלסטיק
לחץ סטטי
0.240‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 59.8‏)
חומר - להב
פלסטיק
סוג מסב
שרוול
אורך חיים @ טמפרטורה
30000 שעות ב-40°C