04020VA-24N-AL-00
מק"ט מוצר של DigiKey
12-04020VA-24N-AL-00-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
04020VA-24N-AL-00
תיאור
FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 40 מ"מ × גובה 40 מ"מ כדור ‎10.2 CFM‎‏ (0.286 מ"ק/דקה) 3 מוליכי חוט
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-מחדש אוטומטי, חיישן רוטור נעול
יצרן
רעש
32.5dB
סדרה
הספק (Watts)
1.7 W
אריזה
בתפזורת
RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
3 מוליכי חוט
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 40 מ"מ × גובה 40 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.070A
רוחב
20.00 מ"מ
תחום מתח
14 ~ 26.4VDC
זרימת אוויר
‎10.2 CFM‎‏ (0.286 מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
פלסטיק
לחץ סטטי
0.310‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 77.2‏)
חומר - להב
פלסטיק
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
100000 שעות ב-25°C