04020VA-24Q-CA-00
04020VA-24Q-CA-00
NMB IP69K-Rated Cooling Fans | Digi-Key Daily
04020VA-24Q-CA-00
מק"ט מוצר של DigiKey
P19875-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
04020VA-24Q-CA-00
תיאור
FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 40 מ"מ × גובה 40 מ"מ כדור ‎12.4 CFM‎‏ (0.347 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
רעש
42.0dB
יצרן
הספק (Watts)
2.16 W
סדרה
RPM
אריזה
בתפזורת
סיומת
2 מוליכי חוטים
סטטוס החלק
פעיל
הגנת חדירות
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 40 מ"מ × גובה 40 מ"מ
משקל
‎0.088 lb (39.92 g)‎
רוחב
20.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.090A
זרימת אוויר
‎12.4 CFM‎‏ (0.347 מ"ק/דקה)
תחום מתח
14 ~ 26.4VDC
לחץ סטטי
0.570‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 142.0‏)
חומר - מסגרת
פלסטיק
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פלסטיק
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
100000 שעות ב-25°C