04028VA-24N-CA-00 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | P19876-ND |
יצרן | |
תיאור | FAN AXIAL 40X28.1MM 24VDC WIRE |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 40 מ"מ × גובה 40 מ"מ כדור 14.5 CFM (0.406 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | רעש 44.5dB |
יצרן | הספק (Watts) 2.4 W |
סדרה | RPM |
אריזה בתפזורת | סיומת 2 מוליכי חוטים |
סטטוס החלק פעיל | הגנת חדירות |
מתח - נומינלי | טמפרטורת פעולה 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
גודל / מידה מרובע - אורך 40 מ"מ × גובה 40 מ"מ | משקל 0.121 lb (54.88 g) |
רוחב 28.10 מ"מ | דירוג זרם (אמפר) 0.100A |
זרימת אוויר 14.5 CFM (0.406 מ"ק/דקה) | תחום מתח 10 ~ 26.4VDC |