04056EA-12R-EU-B2(secondary)
04056EA-12R-EUB-2
מק"ט מוצר של DigiKey
12-04056EA-12R-EUB-2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
04056EA-12R-EUB-2
תיאור
FAN AXIAL DUAL 40X56MM 12VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial (כפול) 12VDC מרובע - אורך 40 מ"מ × גובה 40 מ"מ כדור ‎30.3 CFM‎‏ (0.848 מ"ק/דקה) 4 מוליכים חוטיים לכל מאוורר
קטגוריה
רעש
69.0dB
יצרן
הספק (Watts)
15.6 W
סדרה
RPM
אריזה
תיבה
סיומת
4 מוליכים חוטיים לכל מאוורר
טמפרטורת פעולה
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
CE, cULus, VDE
גודל / מידה
מרובע - אורך 40 מ"מ × גובה 40 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
1.30A
רוחב
56.00 מ"מ
תחום מתח
10.8 ~ 12.6VDC
זרימת אוויר
‎30.3 CFM‎‏ (0.848 מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
פלסטיק
לחץ סטטי
3.100‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 772.2‏)
חומר - להב
פלסטיק
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C