06015KA-24N-AA-00
מק"ט מוצר של DigiKey
12-06015KA-24N-AA-00-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
06015KA-24N-AA-00
תיאור
FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ כדור CFM‏ 18.4‏ (‏0.515‏ מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-עצמי
יצרן
רעש
34.0dB
סדרה
הספק (Watts)
2.4 W
אריזה
בתפזורת
RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
2 מוליכי חוטים
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.100A
רוחב
15.00 מ"מ
תחום מתח
10 ~ 27.6VDC
זרימת אוויר
CFM‏ 18.4‏ (‏0.515‏ מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
פלסטיק
לחץ סטטי
0.210‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 52.3‏)
חומר - להב
פלסטיק
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-25°C