06025SA-24K-AA-D0
מק"ט מוצר של DigiKey
12-06025SA-24K-AA-D0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
06025SA-24K-AA-D0
תיאור
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ כדור ‎14.5 CFM‎‏ (0.406 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
רעש
17.0dB
סדרה
הספק (Watts)
700 mW
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
דירוג זרם (אמפר)
0.030A
תחום מתח
12 ~ 27.6VDC
זרימת אוויר
‎14.5 CFM‎‏ (0.406 מ"ק/דקה)
לחץ סטטי
0.100‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 24.9‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-60°C