06025SA-24P-AA-D0
מק"ט מוצר של DigiKey
12-06025SA-24P-AA-D0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
06025SA-24P-AA-D0
תיאור
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ כדור ‎24.0 CFM‎‏ (0.672 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-עצמי
יצרן
רעש
33.0dB
סדרה
הספק (Watts)
1.7 W
אריזה
בתפזורת
RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
2 מוליכי חוטים
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.070A
רוחב
25.00 מ"מ
תחום מתח
12 ~ 27.6VDC
זרימת אוויר
‎24.0 CFM‎‏ (0.672 מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
פלסטיק
לחץ סטטי
0.270‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 67.3‏)
חומר - להב
פלסטיק
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-60°C