06025SA-24Q-AA-D0
מק"ט מוצר של DigiKey
12-06025SA-24Q-AA-D0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
06025SA-24Q-AA-D0
תיאור
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ כדור ‎26.8 CFM‎‏ (0.750 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
רעש
35.0dB
סדרה
הספק (Watts)
2.4 W
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
דירוג זרם (אמפר)
0.100A
תחום מתח
12 ~ 27.6VDC
זרימת אוויר
‎26.8 CFM‎‏ (0.750 מ"ק/דקה)
לחץ סטטי
0.320‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 79.7‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-60°C