06025SS-24R-AT-D0
מק"ט מוצר של DigiKey
P122254-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
06025SS-24R-AT-D0
תיאור
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ שרוול ‎30.0 CFM‎‏ (0.840 מ"ק/דקה) 3 מוליכי חוט
קטגוריה
מאפיינים
אתחול אוטומטי, חיישן מהירות (טכומטר)
יצרן
רעש
38.5dB
סדרה
הספק (Watts)
3.6 W
אריזה
תיבה
RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
3 מוליכי חוט
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.150A
רוחב
25.00 מ"מ
תחום מתח
10 ~ 26.4VDC
זרימת אוויר
‎30.0 CFM‎‏ (0.840 מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
פלסטיק
לחץ סטטי
0.410‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 102.1‏)
חומר - להב
פלסטיק
סוג מסב
שרוול
אורך חיים @ טמפרטורה
50000 שעות ב-40°C