06025VA-24Q-CA-00
06025VA-24Q-CA-00
NMB IP69K-Rated Cooling Fans | Digi-Key Daily
06025VA-24Q-CA-00
מק"ט מוצר של DigiKey
P19879-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
06025VA-24Q-CA-00
תיאור
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ כדור ‎39.2 CFM‎‏ (1.10 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
רעש
54.0dB
יצרן
הספק (Watts)
6.5 W
פעיל
הגנת חדירות
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ
משקל
‎0.198 lb (89.81 g)‎
דירוג זרם (אמפר)
0.270A
זרימת אוויר
‎39.2 CFM‎‏ (1.10 מ"ק/דקה)
תחום מתח
10 ~ 27.6VDC